Aktualności

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Studium Zawodowe

UWAGA ! Kończymy ferie zimowe i rozpoczynamy zajęcia od 13 lutego. Harmonogram na stronach klasowych.

Dyrekcja Szkoły przyjmuje w poniedziałki i środy w godzinach 17,00-19,00 W innych dniach i godzinach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Tel. 608-114-695 (prosimy dzwonić w godz. 12-20)


W sprawie zapisów do szkoły można wykorzystać formularz elektroniczny – TUTAJ


Zapraszamy na organizowane przez nas KURSY !
zobacz tutaj !!


DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I OŚWIATOWA


5 maja miało miejsce spotkanie z redaktorem Tadeuszem Płużańskim, dziennikarzem i publicystą, prezesem Fundacji „Łączka” zajmującej się przywracaniem pamięci żołnierzy niezłomnych i odnajdywaniem ich doczesnych szczątków.


Spotkanie z Panią Dyrektor Marią Kowalską, pedagogiem, dyrektorem szkoły dla dziewcząt w Krakowie na temat edukacji zróżnicowanej.


Spotkanie z Panem Zdzisławem Sroką, dziennikarzem, naczelnym Naszej Gazety, honorowym obywatelem Gdowa oraz Panem Ryszardem Dzieszyńskim, dziennikarzem i pisarzem książek o tematyce historycznej.


Spotkanie z Panem Emilem Wałęgą. Żołnierzem AK, więźniem politycznym, największym w Polsce prywatnym kolekcjonerem roni białej i palnej.


Wieczór autorski w Szkole Prywatnej w Gdowie. Spotkanie z P. Teresą Kaczmarczyk i dr. Robertem Dzięcielskim, autorami tomu poezji „Wielickie pory roku”.


Spotkanie z pułkownikiem Krzysztofem Miękiną, uczestnikiem licznych polskich misji bojowych w Iraku i Afganistanie.


Spotkanie z Ojcem Kazimierzem Manieckim – przeorem zakonu Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie oraz dr Bożeną Zakrzewską na temat historii zakonu Paulinów i ikony Czarnej Madonny.