Aktualności

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Studium Zawodowe

UWAGA ! 9 lipca (wtorek) godz. 18,00 – odbieramy świadectwa i wyniki matury.

UWAGA ! W okresie wakacji (lipiec, sierpień) dyrekcja szkoły przyjmuje w każdą środę w godz. 18-19. W innych terminach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Tel. 608-114-695 (prosimy dzwonić w godz. 12-20). W ostatnim tygodniu sierpnia (od 26.08) sekretariat szkoły czynny będzie codziennie w godz. 18-19.


W sprawie zapisów do szkoły można wykorzystać formularz elektroniczny – TUTAJ


Harmonogram zajęć i bieżące informacje dla słuchaczy na stronach klasowych: E-SŁUCHACZE.

Zapraszamy na organizowane przez nas KURSY !
zobacz tutaj !!


DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I OŚWIATOWA


5 maja miało miejsce spotkanie z redaktorem Tadeuszem Płużańskim, dziennikarzem i publicystą, prezesem Fundacji “Łączka” zajmującej się przywracaniem pamięci żołnierzy niezłomnych i odnajdywaniem ich doczesnych szczątków.


Spotkanie z Panią Dyrektor Marią Kowalską, pedagogiem, dyrektorem szkoły dla dziewcząt w Krakowie na temat edukacji zróżnicowanej.


Spotkanie z Panem Zdzisławem Sroką, dziennikarzem, naczelnym Naszej Gazety, honorowym obywatelem Gdowa oraz Panem Ryszardem Dzieszyńskim, dziennikarzem i pisarzem książek o tematyce historycznej.


Spotkanie z Panem Emilem Wałęgą. Żołnierzem AK, więźniem politycznym, największym w Polsce prywatnym kolekcjonerem roni białej i palnej.


Wieczór autorski w Szkole Prywatnej w Gdowie. Spotkanie z P. Teresą Kaczmarczyk i dr. Robertem Dzięcielskim, autorami tomu poezji “Wielickie pory roku”.


Spotkanie z pułkownikiem Krzysztofem Miękiną, uczestnikiem licznych polskich misji bojowych w Iraku i Afganistanie.


Spotkanie z Ojcem Kazimierzem Manieckim – przeorem zakonu Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie oraz dr Bożeną Zakrzewską na temat historii zakonu Paulinów i ikony Czarnej Madonny.