MATURA 2024

Matematyka – cz.2

Arkusze maturalne z 2023 r. tutaj

Więcej arkuszy – tutaj

Matura próbna: 4 marca (pon.) od g.15,00 j polski a potem matematyka. 6 marca (śr.) od g. 17,30 – j.angielski. Obecność na maturze próbnej obowiązkowa !

UWAGA ! Ważne informacje dotyczące matury 2024

1. Zajęcia dydaktyczne, łącznie z egzaminami końcowymi, w klasie 4 kończą się w kwietniu 2024 r.
  2. Dlatego również klasa 4 czesne za szkołę opłaca tylko do kwietnia.
  3. Matura z kolei jest płatna, tak samo jak zajęcia szkolne. Zdawana w miesiącu maju.
  4. Liczba egzaminów maturalnych – 6 (chyba, że ktoś wybierze więcej przedmiotów dodatkowych bo można). Szczegóły zostaną udostępnione wkrótce. Koszt każdego egzaminu 100 zł.
  5. Dla słuchaczy którzy zdadzą egzamin maturalny koszty te zostaną ZWRÓCONE !. To znaczy, że w raz ze świadectwem maturalnym zdający otrzymuje zwrot opłaty maturalnej.

FILMY INFORMACYJNE O MATURZE 2024 tutaj

Poniżej zamieszczamy link do do arkuszy egzaminacyjnych z obowiązującej formuły 2023.