SPRZEDAM

Działkę budowlaną 75 arów sprzedam po 4 tys. za ar. (całość 300 tys. zł.)

Istnieje możliwość zakupu części: a) 55 arów – po 3 600 za ar (198 tys.) oraz b) 20 arów po 6 000 za ar (120 tys.) – część najładniejsza.

NUMER DZIAŁKI – Dziekanowice 221.

Orientacja działki – południowo-zachodnia, kształt działki – zbliżony do prostokąta, położona na wzgórzu, stok lekko nachylony. Z dwóch stron graniczy z lasem, z trzeciej strony rząd wysokich brzózek oddziela ją od sąsiedniej łąki. Z czwartej strony (północnej) uprawy ogrodowe sąsiedniego gospodarstwa i prywatna droga dojazdowa do działki (odstępuję własność wraz z działką). Prywatnej drogi dojazdowej nie wliczam do powierzchni działki. W bezpośrednim sąsiedztwie jedno zabudowanie. Z działki piękny widok na Beskidy, zaporę i zalew w Dobczycach, zamek dobczycki oraz kościół w Dziekanowicach. Lokalizacja 2 km od Dobczyc, 10 km od Wieliczki i ok.15 km od granic Krakowa. W Dziekanowicach sklep, nowa szkoła podstawowa i kościół, wszelki handel i usługi w oddalonych o 2 km. Dobczycach. Dojazd drogą asfaltową gminną ok. 600 metrów od drogi wojewódzkiej Wieliczka-Dobczyce. Media – prąd, woda, gaz przy działce w drodze prywatnej (współwłasność). Cicha i spokojna okolica, w pobliżu niewielkie zgrupowanie domków jednorodzinnych. Atrakcyjne miejsce dla marzących o bliskim kontakcie z naturą a jednocześnie szybkim dostępie do cywilizacji. W planie zagospodarowania gminy figuruje jako mieszkaniowo-usługowa. Dysponuję badaniem i pozytywną opinią geologiczną dla działki. Działka znakomicie nadaje się na pięknie położoną rezydencję z ogrodem, dom z zapleczem ogrodniczym lub cele rekreacyjne. Możliwe również uprawy ogrodowe czy rośliny przemysłowe. Niewielka część działki większej znajduje się w obrębie lasu i tutaj dodatkowym bonusem jest rząd dorodnych dębów, możliwych już do wykorzystania. Działka podzielona jest na dwie części (20 arów i 55 arów), możliwość zakupu poszczególnych części w cenie odpowiednio: (120 tys. i 198 tys.,).

Kontakt: 606 – 419 – 739