Galeria

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Studium Zawodowe

Zdjęcia szkoły

Ilość absolwentów Szkół Prywatnych w Gdowie w latach 2001-2022 (w latach 2006-2013 LO łącznie z LU a w latach 2016-2018 łącznie z filią w Dobczycach)

MATURY


Wycieczka w Pieniny

7 maja odbyła się wycieczka w Pieniny. W rolę przewodników jak zwykle wcielili się nauczyciele: Adam Baran, który opowiadał o historii i kulturze regionu oraz Teresa Kaczmarczyk mówiąca o budowie geologicznej i obiektach geograficznych. Na początku zwiedziliśmy zamki w Czorsztynie i Niedzicy a po przerwie obiadowej u podnóża Trzech Koron rozpoczął się wspaniały spływ przełomem Dunajca. Po południu zaliczyliśmy jeszcze Sokolicę z jej zapierającymi dech widokami i po krótkim postoju w Krościenku wróciliśmy późnym wieczorem do domu.

Wycieczka do Morskiego Oka

27 kwietnia odbyła się wycieczka w Tatry Wysokie i nad Morskie Oko. W wycieczce uczestniczyło kilkadziesiąt słuchaczy pod przewodnictwem, jak zwykle, Teresy Kaczmarczyk i Adama Barana.
W dolnych partiach gór powitała nas piękna słoneczna i wiosenna pogoda, zachęcająca do opalania. W partiach górnych wszystkich zaskoczyła zima i metrowe zaspy.
Największym zaskoczeniem dla większości było całkowicie zamarznięte Morskie Oko, na tyle, że swobodnie można było przejść po lodzie na drugą stronę. Trochę zmęczeni ale radośni wszyscy wracali wieczorem do domów i już w autokarze umawiali się na kolejną wyprawę.