Komunikat (nr 3) z 24 kwietnia 2020

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Studium Zawodowe

Komunikat (nr 3) z 24 kwietnia 2020

Na mocy decyzji Rządu RP przedłuża się zawieszenie zajęć szkolnych do 24 maja. Egzamin maturalny rozpocznie się 8 czerwca (szczegóły na stronie MATURA 2020). Równocześnie przypomina się, że cały czas istnieje OBOWIĄZEK NAUKI w sposób zdalny. Na stronach klasowych w zakładce >E-NAUKA< nauczyciele przedmiotów umieszczają materiały i ćwiczenia do zrobienia. Ich wykonywanie jest OBOWIĄZKOWE i zastępuje obowiązek 50 % frekwencji w miesiącach kwiecień i maj. Po powrocie do szkoły będą od Państwa egzekwować wykonanie tych dyspozycji. Sprawy administracyjne załatwiane są elektronicznie zgodnie z poprzednimi komunikatami. Na zajęciach w szkole spotykamy się w poniedziałek 25 maja godz. 16,00.