KOMUNIKAT (nr.2) z 9 kwietnia 2020

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Studium Zawodowe

KOMUNIKAT (nr.2) z 9 kwietnia 2020

W związku z decyzją Rządu RP przedłuża się zawieszenie zajęć szkolnych do 26 kwietnia. Egzamin maturalny zastaje przełożony na czerwiec. Równocześnie informujemy, że zwolnienie z uczęszczania do szkoły nie oznacza zwolnienia z obowiązku nauki. Szkoła ma obowiązek kształcenia na odległość. W tym celu utworzyliśmy strony >e-nauka< gdzie zamieszczamy systematycznie materiały do nauki oraz dyspozycje do wykonania, przygotowane przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Ich wykonywanie jest obowiązkowe i zastępuje obowiązek 50 % frekwencji w szkole w miesiącu kwietniu. Po powrocie do szkoły nauczyciele będą egzekwować od Państwa wykonanie tych dyspozycji. Wszystkie sprawy administracyjne, w tym opłaty i zaświadczenia załatwiane są elektronicznie z godnie z poprzednim komunikatem.