KOMUNIKAT (nr.1) z 20 marca 2020

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Studium Zawodowe

KOMUNIKAT (nr.1) z 20 marca 2020

W związku z decyzją Władz o ogłoszeniu stanu epidemii w Polsce, przedłuża się zawieszenie zajęć szkolnych do Świąt Wielkanocnych. W przypadku braku kolejnych decyzji w tej sprawie, spotkamy się ponownie na zajęciach w środę 15 kwietnia. Godziny przypadające w okresie zawieszenia będą systematycznie realizowane w kolejnych miesiącach, mamy bowiem pewne rezerwy terminów w okresie matur i w czerwcu.

Równocześnie informujemy, że rozpoczynamy również zdalne nauczanie. Na stronie głównej znajdziecie państwo zakładkę >E-NAUKA< Na jej podstronach jest podział na poszczególne klasy i przedmioty. Nauczyciele będą tam zamieszczać materiały oraz zadania do wykonania. Kontakt do nauczyciela na podany przez niego adres.

Równocześnie informujemy, że szkoła prowadzi normalnie bieżącą działalność administracyjną. Osoby mające zaległe opłaty nie muszą przyjeżdżać do szkoły lecz mogą wykonać przelew na podane poniżej konto. Zaświadczenia również wystawiamy elektronicznie.

  • 87 2490 0005 0000 4500 9442 9670
  • Odbiorca: Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
  • Gdów 1466
  • Tytułem: podajemy konkretny miesiąc, a gdy nie mamy pewności to po prostu: Czesne

Prosimy o poważne potraktowanie sytuacji. Tu chodzi zarówno o Państwa bezpieczeństwo, ale również wiedzę oraz przyszłość.