Szkoły Prywatne w Gdowie mają zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie

z Panią dyr. Marią Kowalską

pedagogiem i dyrektorem szkół dla dziewcząt w Krakowie

na temat:

EDUKACJA  ZRÓŻNICOWANA

- lepszą szansą na kształcenie i wychowanie

dla naszych dzieci”

Spotkanie odbędzie się 22 maja b.r. (środa) o godz.19,00

w budynku Szkół Prywatnych w Gdowie

przy ul. Łapanowskiej (obok mostu na Rabie).

Jeżeli:

Ø     Myślisz już o wyborze gimnazjum dla swojego dziecka.

Ø     Przeraża cię przestępczość w naszych szkołach (zobacz liliowy załącznik).

Ø     Uważasz, że córka nie potrafi się skupić na lekcji w licznej klasie z przeszkadzającymi chłopcami.

Ø     Sądzisz, że szkoła nie potrafi zmobilizować Twojego dziecka do lepszej nauki.

Ø     Myślisz, że rówieśnicy mają zły wpływ na Twoją córkę.

Ø     Boisz się dużych gimnazjów i związanych z nimi problemów.

Ø     Twoje dziecko ma szczególne potrzeby edukacyjne.

Możesz tych problemów uniknąć. Są już w Polsce możliwości kształcenia i wychowania w małych, kameralnych szkołach, w ramach tak zwanej edukacji zróżnicowanej, czyli osobno dla dziewcząt i chłopców (jak za czasów naszych babć i dziadków).

Na czym polega istota edukacji zróżnicowanej znajdą Państwo informacje na białych stronach załącznika. Wykład Pani dyr. Marii Kowalskiej przybliży Państwu istotę takich szkół i pozwoli zrozumieć, dlaczego są one lepsze od dużych, koedukacyjnych szkół publicznych.

Wszelkie informacje na temat spotkania pod numerem telefonu: 606-419-739

Osoby zainteresowane tematyką prosimy o telefoniczne potwierdzanie uczestnictwa i rezerwację miejsca. Osoby nie mogące uczestniczyć w powyższym terminie - o zapisywanie się na ewentualne następne spotkanie – nr tel. 606-419-739.